واردات قطعات الکترونیک

واردات قطعات الکترونیک ( آمریکا و چین ) ارسال دیدگاه

واردات قطعات الکترونیک یکی از دغدغه های صاحبان صنایع می باشد. به عنوان مثال کشور ما در زمینه تولید لوازم خانگی که یکی از قطب های منطقه می باشد به این قطعات الکترونیکی نیاز مبرمی دارد. در نتیجه شرکت بازرگانی قطعات الکترونیک در کنار این اصناف می باشد تا بتوانند نیازهای خود را برطرف سازند. خرید قطعات الکترونیک از چین یکی از ساز و کارهای این شرکت های حرفه ای است. پس اگر شما نیز به دنبال خرید این محصولات می باشید کافی است که سفارش قطعات الکترونیکی از خارج خود را به این شرکت ها بسپارید. برای خرید و سفارش واردات قطعات الکترونیک از خارج می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

واردات قطعات الکترونیک در سایت دنیا آی سی چگونه است؟

سفارش قطعات الکترونیک از خارج

  • پارت نامبرسازندهنام پکیجتعداد 
  • انواع فایل های مجاز : jpg, xlsx, png, pdf.
    حداکثر اندازه فایل 2 مگابایت می باشد.

شرکت بازرگانی قطعات الکترونیک

شرکت واردات قطعات الکترونیک دارای دفاتر بازرگانی در سراسر دنیا می باشند و می توانند قطعات الکترونیک مورد نیاز برای کشور را تامین کنند. در سراسر جهان تنها دو کشور هستند که عمده قطعات الکترونیک را تولید می کنند. یکی از کشورها آمریکا می باشد و دیگری چین است. بنابراین شرکت های بزرگ تامین کننده قطعات الکترونیکی در اطراف این تولیدکنندگان هستند که این قطعات را در سراسر دنیا پخش می کنند. به عنوان نمونه Mouser یک شرکت آمریکایی پخش قطعات الکترونیک می باشد.

خرید قطعات الکترونیک از چین

چین امروزه یکی از قطب های صنعتی و فناوری در دنیا محسوب می شود. امروزه در چین کارخانه های گسترده ای وجود دارد که در حال تولید انواع قطعات الکترونیک می باشند. این قطعات شامل انواع دیود، ترانزیستورهای مختلف، آی سی های کاربردی می باشد. فناوری در حوزه مخابرات و گوشی های هوشمند، نورپردازی و صنعت ساختمان باعث آن گشته که این کشور نه تنها به خودکافی بلکه به یک صادرکننده بزرگ قطعات الکترونیک تبدیل شود.

کشور ما هم که کشور در حال توسعه ای می باشد برای تامین نیازهای اولیه خود در حوزه لوازم خانگی و حوزه های صنعتی و نظامی دیگر باید نیاز خود را تامین کند. لذا تیم بازرگانی دنیا آی سی توانایی واردات قطعات الکترونیک از چین را دارد. شما در هر جای کشور باشید می توانید با تکمیل فرم سفارش قطعات الکترونیک از خارج اقدام کنید و هر قطعه ای را که نیاز دارید را تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09191775116
call-us